HMS Butik Oteller İçin Programlar ve Hizmetler

Butik oteller ile ilgili otel programları içerisinde otel ile ilgili tüm uygulamalar ve gerekli işlemler kısa sürede tek tık altında toplanmaktadır.  Otel sistemi bulut tabanlı programlar sayesinde otel ile ilgili tüm yönetim sistemleri uygulanabilmektedir.       

HMS Otel Programı İle Butik Otel Yönetim Sistemleri

Butik otel programı otel ile ilgili ön büro yönetimi, ön muhasebe, fatura kesme, jandarma ve polis gibi emniyet güçlerine kimlik bildirimi, raporlama gibi işlemler için tek tık ile kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Yönetim sistemleri butik otelin yönetimi konusunda ihtiyaç duyduğu tüm işlemleri kolay ve hızlı bir sistem içerisinde birleştirerek yöneticilerin kolayca ulaşmasını sağlamaktadır.  

İnternet üzerinden istenilen anda bulut tabanlı sisteme ulaşarak anlık ve geçmiş bilgilere ulaşım sağlanabilmektedir. Anlık raporlar ve bilgiler ile tesis ile ilgili tüm özellikler ve bilgiler hızlı bir şekilde kontrol edilebilmektedir.

HMS Butik Otel Programı İle Rezervasyon Takibi

HMS butik oteller için program fırsatı sayesinde küçük otel işletmelerinin kolay ve hızlı bir şekilde rezervasyon almaları sağlanmaktadır. Sistem içerisinde diğer popüler internet siteleri ile entegre çalışarak rezervasyon bilgilerini, doluluk durumunu, fiyat bilgilerini kısa anında yenilemektedir.

Böylelikle butik otel olarak hem rezervasyon sayısını arttırabilir hem de butik oteller arasında olan rekabette öne çıkabilirsiniz. Butik otel rezervasyon takibi ile ana sayfa tarzında günlük ve aylık oda doluluk oranları, misafir bilgileri, rezervasyon süreleri ve özel notları tek bir tık ile ulaşarak istediğiniz işlemleri tek seferde yapabilirsiniz.

Butik Otel Programı İle Misafir Kabul Sistemi

HMS butik otel programı ile butik otel için misafir kabul sistemi pratik ve kolay hale gelmektedir. Misafirlerin odaya girişleri, kalış süreleri, fiyat ve fatura bilgileri, mail ve sms gönderme sistemi ile işlemleri kısa sürede yapabilirsiniz.  

HMS butik otel programı, otel kurallarına uymayan misafirler ile ilgili uyarılar, temizlik ve yemek sistemi, misafirlerin kalış sürelerinin bitmesinin ardından fatura gibi gerekli bilgilerin kontrolü, hatırlatma mesajları gibi konularda tek seferde hızlı işlemler yapmanızı sağlamaktadır.

Butik Otel Programı İçin Kimlik Bildirim Sistemi

Butik otel rezervasyonu yaptıran, misafir olarak kalan kişilerin doğrudan kimlik bildiriminin yapılması otel güvenliğinin korunması için önemlidir. Sistem üzerinde kimlik bildirimi ile entegre bir şekilde anında bildirim yapma imkanı yakalayarak misafir bilgilerinin paylaşımı yapılmaktadır.   

Tam olarak misafir bilgilerinin girilmesi ile birlikte entegre sistem aktif olarak Check-in ardından ilgili birimlere bildirim yapılmaktadır. Otel yönetim programı açsından önemli bir yere sahip olan kimlik bildirimi konusunda herhangi bir uyarı olduğunda sistem üzerinden görülerek gerekli önlemler alınabilmektedir.     

HMS Butik Otel Programı İle Fiyatlandırma

Butik oteller için programlar, otel ve oda ile ilgili fiyatlandırmaları kişi bazlı bir fiyatlandırma sistemi ile rakip butik oteller arasında ön plana çıkmanızı sağlamaktadır. Ana kişi üzerinden girdiğiniz fiyatlandırma seçeneğinin kişi sayısına göre değişiklik göstermesinde sistem doğrudan işlemi kendi yaparak, oluşabilecek karışıklıkların önüne geçmektedir. HMS butik otel programları ile konaklama tipi, kişi sayısı ve oda tipine göre tüm özellikler çerçevesinde fiyat politikası otomatik olarak kendini ayarlamaktadır.     

HMS Butik Otel Programları İle Dönemsel Güncellemeler

Butik otel programı sayesinde dönemsel olarak oda fiyatları, kurallar ve güncellemeler hemen sistemden paylaşılabilmektedir. Otel ile ilgili güncellemelerin eklenebildiği, doluluk oranı ve fiyat belirleme kolaylığı sağlanarak sistem üzerinden tüm işlemlerin tek seferde hata olmadan yapılması sağlanmaktadır. Hms butik otel programları ile dönemsel güncellemeleri hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.     

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni