Yoğun Tempoda Bilgiye Erişmenin Yeni Yolu: Sesli Kitaplar ve Kitap Özetleri!

Yoğun tempoda bilgi edinmek artık çok kolay! Azalan dikkat sürelerine yönelik sesli kitaplar ve kitap özeti, hızlı ve etkili bilgi erişimi sağlar.

Mikro öğrenme ve e-öğrenme uygulaması Bitely’nin kurucusu Burak Volkan Coşkun, “Öğrenme yolculuğunuzdaki yeni arkadaşınız” sözüyle yola çıkarak kullanıcıların ilgi duydukları alandaki bilgilere ulaşmasını sağlıyor. Coşkun, günümüzde dikkat sürelerinin azaldığını, sesli kitaplara ve kitap özetlerine olan ihtiyacın arttığına dikkat çekti.

Şubat 2024’te başlatılan platform, teknolojiden iş dünyasına ve kariyere, liderlik ve girişimcilikten yaşam tarzına, tarihten ebeveynliğe, ekonomi ve finanstan doğa ve bilime kadar geniş bir konu yelpazesinde 4000’den fazla içeriği barındıran yeni nesil e-öğrenim uygulaması olarak öne çıkıyor. Bitely, yoğun tempoya sahip kullanıcılar için işe giderken veya spor yaparken dahi sesli kitaplar aracılığıyla bilgiye kolay erişim sağlayarak kişisel gelişimlerine katkıda bulunuyor. Coşkun, “Sesli kitap özetleri ve kitap özetleri ile zamandan tasarruf etmek, günümüzün yoğun temposunda büyük bir avantaj sunuyor” dedi. 

Uygulama, ücretsiz ve ücretli abonelik seçenekleri sunarak kitaplara, blog yazılarına, podcastlere ve daha birçok içeriğe erişim imkanı sağlıyor. Burak Volkan Coşkun, platformun işleyişini şu şekilde açıklıyor: ” Bir kitabın, eğitimin, podcast’in veya benzeri içeriklerin en önemli noktalarını, ana fikirlerini, temel ipuçlarını ve ana hatlarını özet bilgi olarak kullanıcılarla buluşturuyoruz. Bu sayede, geleceğin kültürel sosyal medya platformu olmayı hedefliyoruz,” şeklinde konuştu.

Bitely sadece bir sesli kitap uygulaması olmanın ötesine geçerek, bir sosyal etkileşim platformu da olmayı hedefliyor. Kullanıcılar, platformda birbirlerinin ilgi alanlarını ve okudukları kitapları görebilecek, birbirleriyle etkileşime girebilecekler. Bu sayede, daha fazla sesli kitap dinlemeye ve kişisel gelişime katkıda bulunmaları amaçlanıyor. Ayrıca, günümüzün yoğun temposunda bilgiye kolay ve hızlı erişmek isteyenler için ideal bir platform olan Bitely, 2024 yılı sonunda milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı