Yurtdışı Eğitim Hayallerinizi ECZ İle Gerçekleştirin

Son yıllarda yıldızı parlayan yurtdışında eğitim almak isteyen gençlerimiz için yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunu mercek altına aldı. ECS (Education Consultancy Services) ünvanlı şirketin yetkilileri ile yapmış olduğumuz söyleşide yetkililer uluslararası eğitimin gün geçtikçe yaygınlaştığını ve insanların hayatını büyük ölçüde etkilediğini dile getirdiler. Günümüzde yabancı dil öğrenmek ve yurtdışında eğitim almak birçok kişi için önem taşımaktadır. Bu da beraberinde yurtdışı eğitim danışmanlığı şirketlerinin vermiş oldukları hizmetleri öne çıkarmaktadır. İnsanlık tarihi boyunca eğitim tüm insanların ulaşmak istedikleri en önemli unsur haline gelmiştir. Özellikle dünyanın globalleşmesi ile yabancı dil neredeyse tüm sektörler için şart hale gelmektedir.

Hem yabancı dilin önem kazanması hem de eğitim hayatının yüksek kaliteye çıkması, yurtdışında eğitimi daha cazip kılmaktadır. Yurt dışında eğitim alan bireyler hem eğitimini almakta hem de bunun yanı sıra yabancı dillerini geliştirmektedir. Yurtdışında eğitim almanın bir diğer avantajı ise öğrencilerin eğitim aldıkları süre boyunca iş bularak çalışmaları, ekonomik yönden ailelerine destek sağlamaktadır. Bireylerin geleceklerini en doğru biçimde şekillendirmeleri için eğitim danışmanlarını doğru seçmelidir.

ECS YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

2003 yılında Azerbaycan Bakü’de, Ifrat GOYUSHOV tarafından temelleri atılan ECS (Education Consultancy Services) Yurtdışı Eğitim Danışmanlık şirketi, 2007 yılında Ukrayna Kiev’de kurumsal kimliği ile hizmet vermeye başladı. Ayrıca insanlara daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermek adına 2012 yılında Moskova’da, 2018 yılında Lubin Polonya’da, 2020 yılında ise Karşıyaka İzmir’de şubesini açtı. ECS Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şirketi 18 yıla dayanan tecrübesi ile insanları en doğru ve en sorunsuz şekilde yönlendirmektedir. Merkez ofisi Ukrayna olup, Azerbaycan, Almanya, Polonya, Kanada, Belarus, Rusya başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinin önde gelen dil okulu, kolej ve üniversitelerle anlaşmalı olup, bu ülkelere öğrenci yerleştirmektedir. ECS (Education Consultancy Services) Eğitim Danışmanlık şirketi, sınav ( AYT,TYT,YKS) şartı olmadan YÖK tarafından tanınan dünya sıralamasında ilk 400 içerisinde bulunan çeşitli üniversiteler ile anlaşmalıdır. Şirket başarılı, prestijli ve köklü geçmişe sahip eğitim kurumları ile anlaşarak insanların geleceğine en doğru şekilde yön vermektedir. Türkiye’de faaliyet gösteren yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerin %70- %80’i ECS (Education Consultancy Services) ile çalışmaktadır.

YURTDIŞINDA LİSE, ÜNİVERSİTE VE DİL EĞİTİMİ İMKANI

Birçok kişi geleceğini erkenden inşa etmek adına yurtdışını adımlamak istemektedir. Bunun en etkin, en doğru ve en sorunsuz kısmı da yurtdışında eğitim almaktan geçmektedir. Normal şartlarda yurtdışına çıkmak istenildiğinde insanlar birçok problem ile karşılaşırken, eğitim için ECS (Education Consultancy Services) Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçmeleri tüm sorunları ortadan kaldırmaktadır.

ECS (Education Consultancy Services) Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, lise, ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora okumak isteyen, Prof ünvanı hayali olan, eğitime dair hayallerini gerçekleştirmek isteyen herkese yurtdışı eğitim kapılarını en güvenilir ve en sorunsuz şekilde aralamaktadır. Ayrıca bununla da kalmayıp tekrardan Türkiye’ye dönmek isteyen veya Türkiye’de eğitim almak isteyen kişilere de olanaklar sağlanmaktadır. YURTDIŞINDA LİSE EĞİTİMİ Genelde lisans veya yüksek lisans için yurtdışı eğitimi seçiliyorken artık son dönemde birçok kişi lise hayatını da yurtdışında okumak istemektedir. İnsanlar hem erkenden dillerini geliştirmek hem de eğitimlerini aynı anda tamamlamak istedikleri için akla ilk gelen, liseyi yurtdışında okumaktır. Sağlanan olanaklar ve ECS (Education Consultancy Services) Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firmasının anlaşma sağladığı başarılı okullar, yurtdışında lise eğitimini de mümkün kılmaktadır. ECS (Education Consultancy Services)Yurtdışı Eğitim Danışmanlık şirketi bugüne kadar yurtdışında eğitim almak isteyen yaklaşık 10.000 öğrenciye yurtdışı eğitim kapılarını açmıştır.

ECS (Education Consultancy Services) şirketinin Türkiye’de bulunan şubeleri;

Azerbaycan Merkez Ofis: Azure Biznes Mərkəzi 8 Noyabr pr. 15. Mərtəbə 8 Ofis 42 Baku. AZƏRBAYCAN

Türkiye Merkez Ofis: Yalı Bulvarı No:224 Kat:6 Karşıyaka/ İZMİR İzmir Bayraklı Ofis Adalet Mah. Manas Bulvarı No.37 kat.26 Daire.2601 Folkart B Kule Bayraklı İZMİR / TÜRKİYE

İzmir Karşıyaka Mavişehir Ofis: 6523.Sokak No:32-B Kat 2 Daire:201 Mavişehir Park Yaşam Office Karşıyaka/ İzmir

İzmir Karabağlar Ofis: İnönü Caddesi No: 201 Kat:1 Daire: 2 Karabağlar/ İzmir

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: +994 55 227 33 22 (Azerbaycan)

Tel: +90 553 027 33 33 (Türkiye)

Web Sitesi: https://ecs.edu.az

Email: [email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı