Diablo IV ve Ratchet & Clank: Rift Apart DLSS 3 Desteğiyle Geliyor

NVIDIA’nın devrim niteliğindeki teknolojisi DLSS, desteklediği 300’den fazla oyunla gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Bu hafta Tower of Fantasy DLSS 3 sürümüne güncellendi ve Sony, DLSS 3, ışın izleme, Reflex ve DLAA destekli Ratchet & Clank: Rift Apart’ın 26 Temmuz tarihinde çıkacağını duyurdu, ayrıca Diablo IV de bu hafta tüm dünyada çıkışını yapacak. 

Bunların yanı sıra, Wild Hearts, Wo Long: Fallen Dynasty, Alone In The Dark Prologue gibi oyunlar artık DLSS 2 tarafından destekleniyor (çıktığında Alone In The Dark’ın tam sürümü de desteklenecek). Böylece, GeForce RTX sahipleri oynadıkları oyunlarda muazzam bir peformans ve görüntü kalitesine ulaşabilecek. 

Diablo IV sizlerle!

Diablo Serisi ve NVIDIA birbirleri için yaratıldı. NVIDIA DLSS 3, NVIDIA DLSS 2, NVIDIA DLAA ve NVIDIA Reflex destekleri sayesinde siz de GeForce RTX ekran kartlarını kullanarak Diablo IV’de maksimum oyun deneyimini yaşayabilirsiniz. Ayrıca GeForce RTX kullanan oyuncular, oyuna gelecek ışın izleme efektlerinde mümkün olan en hızlı kare hızı elde edilebiliyor. 

Ratchet & Clank: Rift Apart, 26 Temmuz’da DLSS 3, Işın İzleme ve Çok Daha Fazlasıyla

Ratchet & Clank serisi geçtiğimiz günlerde 20. yıl dönümünü kutladı. 26 Temmuz tarihinde PC oyuncuları, eleştirmenlerce beğenilen Ratchet & Clank: Rift Apart’ın PC sürümü ile ilk kez serinin aksiyonunu ve mizahını deneyimleyebilecek. 

Nixxes, Sony Interactive Entertainment’ın diğer oyunlarını PC’ye başarılı bir şekilde taşımalarından elde ettikleri deneyimi kullanarak Ratchet & Clank: Rift Apart’ı teknoloji açısından muhteşem bir deneyim haline getiriyor ve PC oyuncularına sistemlerinin tüm gücünden yararlanan muazzam bir tecrübe sunuyor. Bu teknolojiler arasında DLSS 3, DLSS 2, DLAA, Reflex ve ışın izleme bulunuyor.  

DLSS Oyunları

Çıkan ve çıkması beklenen yeni DLSS oyunlarıyla gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Oyunlardan bazıları şöyle: 

  • Tower of Fantasy (DLSS 3 desteğiyle çıkmış durumda)
  • Alone in the Dark (25 Ekim’de DLSS desteğiyle çıkacak. Alone in the Dark Prologue demosu çıkmış durumda)
  • WILD HEARTS (DLSS 2 desteğiyle çıkmış durumda)
  • Wo Long: Fallen Dynasty (DLSS 2 desteğiyle çıkmış durumda)
  • The Elder Scrolls OnlineNecrom expansion (DLSS 2 ve DLAA desteğiyle çıkmış durumda)

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı