Karaca Grup, Flying Tiger Copenhagen'ın Benzersiz Alışveriş Deneyimini Türkiye ile Buluşturacak

Karaca Grup ve Flying Tiger Copenhagen, perakende sektöründeki birikimlerini paylaşarak, tüketicileri heyecanlandıracak bir anlaşmaya imza attı. Tüm dünyada çok sevilen Danimarka merkezli perakende markası Flying Tiger Copenhagen, Karaca Grup ile Türkiye’deki tüketicilerle buluşacak. Yepyeni bir alışveriş deneyimi sunacak olan markanın ilk mağazası, Ekim ayında İstanbul’da açılacak. 

Temel felsefesi insanları gülümsetmek için basit ama eşsiz ürünler sunmak olan Danimarka merkezli perakende markası Flying Tiger Copenhagen, yenilikçi fikirleri değer yaratan ürünlere dönüştüren 14 farklı markasıyla, 43 ülkede hizmet veren ve işini tutkuyla yapan 3500’den fazla çalışanıyla züccaciye, küçük ev aletleri ve tekstil sektörlerine yön veren ülkemizin en önemli perakende şirketlerinden biri olan Karaca Grup ile Türkiye’ye geliyor.

Dünya çapında 36 ülkede faaliyet gösteren ve ev dekorasyonundan oyuncaklara, kırtasiye ürünlerinden mutfak gereçlerine kadar sıra dışı tasarımları uygun fiyatlarla buluşturan markanın ilk mağazası Ekim ayında İstanbul’da açılacak.

İlginç, renkli ve pratik ürünlerle alışveriş deneyimini ve günlük yaşamı daha eğlenceli ve renkli hale getirmeyi amaçlayan Flying Tiger Copenhagen, Türkiye’de 16 sezonu ve 4 binden fazla ürün çeşidiyle tüm dünyadaki mağazaları ile aynı anda Türkiye’deki sevenleriyle buluşacak. 

 “Karaca Grup olarak, Flying Tiger Copenhagen’ın renkli dünyasını Türkiye’ye taşıyoruz.”

Gerçekleşen imza töreninde tüm dünyada herkesin severek gezdiği, neşeli ve ilgi çekici atmosfere sahip mağazalarıyla keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Flying Tiger Copenhagen’ı Türkiye’ye getirmekten büyük heyecan duyduklarını belirten Karaca Grup İcra Kurulu Üyesi Sami Hotak; “Karaca Grup olarak, dünyadaki yenilikleri, trendleri, insanların değişen beklenti ve ihtiyaçlarını çok yakından takip ediyoruz. Bugün 43 ülkede 14 farklı markamızla, dünya çapında trend yaratan ürünleri tüketicilerle buluşturuyoruz. Yenilikçi yaklaşıma sahip olmayı sadece ürünler üzerinden düşünmüyor, aynı zamanda tüketicilerimize ve sektörümüze değer katan deneyimler sunmaya, ilkleri gerçekleştirmeye odaklanıyoruz. Bu yıl da Flying Tiger Copenhagen’ı Türkiye’ye getirerek; çok renkli, çok keyifli ve yüzlerde gülümseme yaratacak bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca tüm perakende sektörüne de bir dinamizm katacağına inanıyoruz” dedi.

Flying Tiger Copenhagen ile iş birliğini ticari bir girişimden çok önemli bir deneyim aktarımı olarak gördüklerini ifade eden Hotak, sözlerine şöyle devam etti; “Bu yolculuk Karaca Grup ve Flying Tiger Copenhagen’ın perakende sektöründeki çok değerli deneyimlerini paylaşarak büyütecekleri bir yolculuk olacak. İlk mağazamızı Ekim 2024 de açacağız iki ay içerisinde İstanbul Ankara ve İzmir şehirlerimizde olmak üzere mağaza sayımızı 10’a çıkaracağız. Şimdiden özellikle alışveriş merkezlerinden yoğun talepler almaya başladık, en doğru lokasyonları seçmek için büyük özen göstereceğiz. Müşterilerimizden de nerdeyse bütün şehirlerden mağaza açmamız için yoğun talepler geliyor. Türkiye’de 5 yıl içinde bütün büyük şehirlerde olacak şekilde 100’den fazla mağaza açmayı ve 800’den fazla kişiye istihdam sağlamayı hedefliyoruz. İlk mağazamız ile online satış sitemiz de faaliyete geçmiş olacak. Grubumuz içinde bu süreci Pera Bulvarı şirketimiz yönetecek. İki global markanın bir araya geldiği bu iş birliğinin hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Global pazarda Karaca olarak etkinliğimizi artırmak ve 2030 vizyonumuzu gerçekleştirmek için de bu iş ortaklığının değerli bir katkısı olduğuna inanıyoruz’’

Flying Tiger Copenhagen Satıştan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Jens Aarup Mikkelsen de imza töreninde yaptığı konuşmada; “Flying Tiger Kopenhag’da misyonumuz olağanüstü ürünler tasarlayarak, insanları birbirine yakınlaştırmak ve günlük yaşamı veya sıradan olanı sıra dışı hale getirmek. Şunun farkındayız ki gerçek değer sahip olduğumuz ürünlerde değil, keyifle yaşadığımız anlar ve ürünlerimizin paylaşıma ve mutluluğa katkıda bulunduğu anlar. Bu bağlamda, Karaca Grubu ile güçlerimizi birleştirmekten mutluluk duyuyoruz, Karaca Grup benzersiz marka deneyimlerini işinin merkezine yerleştirdi. Türkiye’de Flying Tiger Copenhagen’ı yakından takip eden ve halihazırda markamızı ve alışveriş deneyimimizi yurtdışındaki mağazalarımızdan keşfeden sevenlerimiz var. Onlarla tanışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Türkiye pazarı bizim için önemli bir stratejik öneme sahip ve bu stratejik öneminin yıllar içinde daha da öne çıkacağına inanıyoruz. Karaca Grup gibi büyük bir şirket ve güçlü bir ortakla bu hedeflere ulaşma kabiliyetimize inanıyor ve güveniyoruz’’dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı