MAN ve Kâmil Koç yol arkadaşlıklarına yeni bir halka daha ekledi

Ağır ticari araç sektörünün küresel markası MAN ile Türkiye’nin en çok tercih edilen lider seyahat markası Kâmil Koç, başarılı iş birliklerine yeni bir halka daha ekledi. Yolcularına keyifli ve konforlu hizmeti sunmak için doğa dostu, son teknoloji araçlarla filosunu yenilemeye devam eden Kâmil Koç, bu kapsamda 10 adet ‘Sustainable Bus Award (Sby Award) 2022 – Sürdürülebilir Otobüs Ödülü’ sahibi MAN Lion’s Coach alımı gerçekleştirdi. Kâmil Koç, MAN’ın ev sahipliğinde Ankara’da düzenlenen törenle yeni otobüsleri teslim aldı.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., başarılı bir yılın ardından 2024 yılında da araç teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Yeni teknolojilerle daha da geliştirilen, konfordan tasarıma, üstün teknolojiden performansa, çevreci niteliklerden yüksek yakıt tasarrufuna, uzun bakım aralıklarından satış sonrası hizmetlere kadar pek çok başlıkta rakiplerinden ayrışan MAN, tüm bu nitelikleriyle Türkiye’de lider markaların tercihi olmaya devam ediyor.

MAN’ın araç ve hizmet kalitesinden duyduğu memnuniyetle yeni yılda filosunu MAN otobüsleri ile güçlendiren son firma ise, Türkiye’nin ilk karayolu seyahat firması Kâmil Koç oldu. Üstün hizmet kalitesi ile 98 yıldır yolcularına yol arkadaşlığı yapan Kâmil Koç, filosunu yenilerken ağır ticari araç sektörünün küresel markası MAN’ı tercih etti. Firma, doğa dostu, son teknoloji araçlarla filosunu güçlendirme hedefi kapsamında, 10 adet MAN Lion’s Coach satın aldı. Yeni araçlar MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde düzenlenen özel bir törenle teslim edildi. Teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, Kâmil Koç adına İcra Kurulu Üyesi ve Operasyon Direktörü Mehmet Türkyılmaz katıldı.

Can Cansu: “2024’te de lider markalarımızın yol arkadaşı olmaya devam ediyoruz”

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, MAN araçlarının yeni yılda da sektörün gözdesi olmaya devam ettiğini belirterek, şunları söyledi:

“2024 yılına hızlı bir başlangıç yaptık. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yılda da yine araçlarımız ülkemizin lider ve köklü firmalarının tercihi olmaya devam ediyor. Uzun bakım aralıkları ve etkileyici yakıt tasarrufunun yanı sıra Lion’s Coach; performans, kalite, konfor, tasarım dahil 40’a yakın niteliği ile firmalarımızın gözdesi konumunda bulunuyor. Seyahat sektöründe üstün nitelikleri ile standartları yeniden belirleyen Lion’s Coach bugün de ülkemizin en köklü seyahat firması Kâmil Koç’un tercihi oldu. Kâmil Koç bizim için bir müşteriden öte, çok değerli bir yol arkadaşı. Uzun yıllardır seyahat sektöründe başarılı bir iş birliği örneği veriyoruz. Dolayısıyla böylesine nitelikli bir firmanın, araçlarımıza ve hizmet kalitemizden memnun olması bizler için büyük bir anlam ifade ediyor. Yeni araçlarımızın hem Kâmil Koç’a hem de yolcularına hayırlı olmasını dileriz.”

Mehmet Türkyılmaz: “Filomuzu doğa dostu son teknoloji araçlarla güçlendiriyoruz”

Kâmil Koç Otobüsleri İcra Kurulu Üyesi ve Operasyon Direktörü Mehmet Türkyılmaz, sektörün öncü markası olarak, hizmet kalitelerini Türkiye’nin her yerine taşımaya devam ettiklerini vurgulayarak, şunları kaydetti: “Sunduğumuz ayrıcalıklı hizmet kalitesi ile Türkiye’nin her yerine doğa dostu, son teknoloji araçlarla, Kâmil Koç konforunda seyahat etme imkânı sunmaya gayret ediyoruz. Bunun için de en yeni teknolojiye sahip son model araçlarla filomuzu güçlendiriyoruz. Yolcularımıza kaliteli ve konforlu hizmeti sunabileceğimiz, doğa dostu son teknoloji araçları tercih ediyoruz. Bugün de yine küresel ölçekte aldığı ödüllerle başarısını kanıtlamış, çevreci özellikleri ile ‘Sustainable Bus Award (Sby Award) 2022 – Sürdürülebilir Otobüs Ödülü’ sahibi yeni MAN Lion’s Coach araçları filomuza kattık. MAN, yol arkadaşlığından memnuniyet duyduğumuz ve uzun yıllardır da bu temelde iş birliğimizi sürdürdüğümüz çok köklü bir marka. Kalite, konfor ve müşteri memnuniyeti noktasında üstün nitelikli araçlarının yanı sıra satış sonrası hizmetleri ve geniş servis ağı ile operasyonlarımızda bize önemli bir katkı sağlıyorlar. Özellikle bugün aldığımız MAN Lion’s Coach otobüslerinin, yolcularımıza sunmak istediğimiz eşsiz seyahat deneyimi ve yenilikçi seyahat hedeflerimiz için gücümüze güç katacağına inanıyoruz. Yeni araçlarımızın hem markalarımıza hem de tüm yol arkadaşlarımıza hayırlı olmasını dileriz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı