Tepe Servis ve Yönetim bankacılık sektöründe de fark yaratıyor

Bilkent Holding kurumsal hizmet grubu şirketlerinden, entegre tesis yönetimi alanında inovatif çözümler sunan yüzde 100 yerli sermayeli şirketi Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. bankacılık sektöründe verdiği hizmetlerle adından söz ettiriyor. 10 farklı bankaya temizlikten ilaçlamaya, ikramdan peyzaja kadar farklı alanlarda hizmet veren Tepe Servis, sunduğu entegre hizmetlerle bankalara maliyet tasarrufu sağlarken, konusunda uzman ekibiyle müşteri odaklı hizmetler götürüyor. Ortak kullanım alanları olan ATM’lerin temizliğini de üstleniyor.

Her gün onlarca insanın kullandığı ATM’lerin nasıl temizlendiğini biliyor muydunuz? Bu konuda uzun yıllardır tecrübesi bulunan ve her gün onlarca insanın kullandığı ATM’lerin de temizliğini üstlenen Bilkent Holding kurumsal hizmet grubu şirketlerinden biri olarak faaliyetlerine devam eden ve yüzde 100 yerli sermayeyle kurulmuş olan Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. bankacılık sektöründe de fark yaratıyor. Türkiye’nin 81 ilinde 10 farklı bankaya ve iştiraklerine hizmet sunan Tepe Servis, kurumsal temizlik, teknik, bakım onarım, makine, sarf malzeme grubu ve ekipmanların tedariği, taşıma, ikram ve yedekleme, ilaçlama, peyzaj hizmetleri gibi pek çok farklı alanda hizmet sunuyor. Sunduğu entegre hizmetlerle bankalara maliyet tasarrufu sağlarken, konusunda uzman ekibiyle müşteri odaklı hizmet götürüyor. Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. Bankalar Direktörü Berna Artuç, bankalara sundukları hizmetleri ve ATM temizliğiyle ilgili detayları paylaştı.

“10 farklı banka ve iştiraklerine hizmet veriyoruz”

10 farklı bankayla çalıştıklarını belirten Artuç, bankalara verdikleri hizmetleri şöyle anlatıyor:

“Türkiye’de 81 ilde 10 farklı banka ve iştiraklerine hizmet veriyoruz. Bankalarda sağladığımız hizmetler değişiklik gösteriyor. Genel müdürlükler, veri merkezi, idari binalar, şubeler, depolar, misafirhane ve çağrı merkezlerinde temizlik ve teknik hizmetler kapsamındaki tüm teknik (mühendis ve teknisyen kadroları da dahil olmak üzere bakım, onarım), temizlik, taşıma, ikram ve yedekleme hizmetleri ile tadilat sonrası temizlik hizmetlerini yürütebiliyoruz. Türkiye geneli kendi kadromuz olan mobil ekip ağımızla ATM, şube dış cephe ve cam temizlik hizmetlerini sağlıyoruz. Temizlik ve teknik makine, malzeme sarf grubu ve ekipmanlarının tedariği, ilaçlama hizmeti ve çözüm ortaklarımız ile peyzaj hizmeti veriyoruz.”

Yüzde 100 yerli iş takip programı On-Time

Tepe Servis’in kendine özel geliştirdiği yüzde 100 yerli iş takip programı On-Time ile çalıştıklarını belirten Artuç, ATM’lerin temizliğine dair ise şu bilgileri veriyor:

“ATM’lerin hijyeninin sağlanması insan sağlığı açısından önemli olup periyodik olarak temizlik gerektiriyor. Banka tarafından talep edilen frekans sıklığına göre mobil ekiplerimiz tarafından ATM’lerin temizlik, dezenfeksiyon ve ilaçlamaları yapılıyor. Yapılan bu temizlikler Tepe Servis’in kendine özel geliştirdiği yüzde 100 yerli iş takip programı On-Time ile sisteme yükleniyor ve müşterilerimize fotoğraf detaylarıyla beraber raporlanıyor. Bu uygulamamız sayesinde ATM’lerde meydana gelen arıza, kart kopyalama cihazları vb. durumlarda sisteme yüklenerek müşterimize ayrıca raporlanıyor ve ATM’lerde oluşan teknik problemlerin daha kısa zamanda çözülerek hizmetin daha kesintisiz devam etmesi konusunda yardımcı olunuyor.”

Bir kuruma birden fazla entegre hizmet verebildiklerin aktaran Direktör Artuç, “Referanslarımız arasında bulunan bankalar, firmamızdan entegre hizmet almaları sayesinde bahsi geçen konularında öncelikle maliyet tasarrufu sağlarken, devamında da konusunda uzman ekiplerle müşteri odaklı hizmet alıyorlar. Ayrıca çoklu hizmet alımı az sayıda muhatapla iletişim sağlanarak taleplerin kısa sürede karşılanmasını ve kontrol kolaylığı da sağlıyor” diyor.

“Mobil ekiplerimiz kart kopyalama cihazları konusunda bilgilendiriliyor”

Bankacılık sektöründe en önemli konuların başında güvenlik geliyor. Artuç, buralarda görev alacak çalışanlarının detaylı bir eğitimden geçtiğini belirterek, şunları söylüyor:

“Her müşterimiz için önemli olan güvenlik konusu takdir edersiniz ki bankalarda çok daha fazla önem arz ediyor. Bu nedenle de personel işe alım sürecinde güvenlik açısından çok daha detaylı araştırmalar sonucunda iş başı yaptırılıyor. Ayrıca personel göreve başladığında günümüzde çok önemli ve hassas bir konu olan KVKK gereği bilgi güvenliği eğitimi veriliyor ve periyodik olarak güncellemelerle tekrarlanıyor. Personele sektörel olarak görevinin gerekliliği olan hijyen, kimyasal, temizlik makinelerinin kullanımı, iş güvenliği, yüksekte çalışma gibi standart eğitimlerin dışında iş başında davranış ve iletişim eğitimleri de veriliyor. Belirli periyodlarda interaktif olarak da tekrarlanan bu eğitimlerin sonunda yapılan sınavlarla konunun ne kadar kavrandığı kontrol edilerek gerektiğinde tekrarları sağlanıyor. Mobil ekiplerimize de tüm bu eğitimlerin dışında günümüzde önemli bir konu olan ATM’lerdeki kart kopyalama cihazları konusunda ayrı bir eğitim vererek, süreci nasıl yürütmeleri gerektiği detaylı aktarılıyor.”

“Lider firma olma misyonunun devamlılığını hedefliyoruz”

Bankacılık sektöründe de iş hacmini büyüten lider firma olma misyonunun devamlılığını hedeflediklerini belirten Artuç, “Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. olarak kurumsal bir yapıda butik hizmet vererek müşteri memnuniyeti sağlamak önceliğimiz. Böylece diğer sektörlere göre daha kısıtlı bir müşteri portföyü olan bankacılık sektöründe daha fazla bankayı referanslarımıza dahil ederek çözüm ortağı olarak çalıştığımız kurumlarla uzun yıllar bu beraberliği devam ettirmeyi amaçlamakta ve bunu da gerçekleştirmekteyiz. Şirketimiz tüm sektörlerde olduğu gibi banka sektöründe de sağladığı tüm hizmetlerde yenilikçi, teknolojiyi hizmetlerine entegre eden ve sürekli iş hacmini büyüten lider firma olma misyonunun devamlılığını hedefliyor” diyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı