Baskılı ürün siparişleri internete kayıyor

İş yerinin alışveriş yeri Avansas, baskılı işler kategorisine yönelik kullanım, satın alma alışkanlıkları, müşteri talebi ve beklentilerini araştırdı. Türkiye genelinde Avansas müşterisi iş yerleri ile gerçekleştirilen araştırmaya göre en çok tercih edilen baskılı ürünler kartvizit, antetli kağıt, kaşe, karton bardak ve tükenmez kalem olarak öne çıktı. Ayrıca iş yerlerinin yüzde 40’ı geleneksel matbaa yerine online kanallardan alışveriş yaptığını belirtti.

 

Avansas, iş dünyasının gündemindeki gelişmeleri araştırmaya devam ediyor. İş yerlerinin vazgeçilmez olarak gördüğü baskılı ürünler ve bu kapsamdaki satın alma alışkanlıkları Avansas müşterilerine soruldu. Türkiye genelinde 500 ve altı çalışanı bulunan 1500’e yakın işletme ile gerçekleştirilen araştırmaya göre her 10 iş yerinden 4’ü baskılı ürün ihtiyaçlarını online kanallardan gideriyor. 

 

İş yerlerinin en çok tercih ettiği ürünler ise çalışanların olmazsa olmazları kartvizit, antetli kağıt, kaşe, karton bardak ve tükenmez kalem olarak sıralanıyor. Bununla birlikte en sık satın alınan ürünler sıralamasında ise peçete, ıslak mendil, karton bardak ve tek kullanımlık toz şeker başı çekiyor.

 

İş yerleri baskılı ürün satın alırken fiyat kriterlerini öncelikli olarak düşünüyor. Ürünün fiyatıyla birlikte baskı kalitesi, satın alınmadan önce ürünün tasarlanmış halinin görülmesi ve müşteri hizmetleri servisi de iş yerlerinin dikkat ettiği hususlar olarak öne çıkıyor. 

 

AVANSAS BASKILI ÜRÜN KATEGORİSİNDE İVMESİNİ ARTIRIYOR

İş yerinin alışveriş adresi Avansas, matbaa ve baskılı ürün kategorisinde de müşterisinin yanında olmaya devam ediyor. İş yerlerine 12 ana ürün ve bu ürünlerin yüzlerce seçeneği ile destek olan Avansas’tan en çok satın alınan baskılı ürünler ise karton bardak ve kartvizit.  Bunun yanı sıra iş yerleri Avansas’ta baskılı ajanda/defter, dosya, antetli kağıt, diplomat zarf, torba zarf, kaşe ve antetli kağıtlara kolaylıkla ulaşabiliyor. Öte yandan karton bardak, tabak vb. gıdayla temas edilen ürünlerde Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’nin önemi de öne çıkıyor. Ürünlerin gıdaya uygun boya malzemesiyle yapılmış olması ve sağlığa zararlı olmaması önem taşırken Avansas’ta bu ürünler HACCP (ISO 22000:2018) sertifikasıyla sunuluyor. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı