Göksoy Medya, Web Tasarım Çözümleriyle Hayalleri Gerçeğe Dönüştürüyor

Dijital hizmetlere olan ilgi her geçen gün artıyor. Türkiye’de online alışveriş hacminin, 2021 yılında bir önceki yıla göre yüzde 70’e yakın artışla 380 milyar TL’yi geçmesi önemli göstergelerden. Buna karşın birçok marka, dijital ekosisteme entegre olmuş değil. Kurumsal web tasarım ve yazılım ajansı, 15 yıla yakın süredir 5 binin üzerinde markaya webtasarımve yazılım çözümleri sunarak, Türk ekonomisinin dijital dönüşümüne katkı sağladı.

2008 yılından bu yana profesyonel yazılım hizmeti

Göksoy Medya, genç ve yenilikçi bir web tasarım ajansı olarak, 2008 yılında Çorum’daki ofisiyle web tasarım ve yazılım hizmetlerini vermeye başladı. Türkiye’deki tüm işletmeler için, ulaşılabilir ve fark yaratan yazılım çözümleri sağlama hedefine sahip olan ajans, her sektör için yazılım hizmeti sunuyor.

Göksoy Medya, 2020 itibariyle e-ticaret, restoran ve bayi yönetim alanına odaklanmış yazılım çözümleri ile birçok markanın iş sürecini dijitale entegre etti. Web tasarım ajansının geliştirdiği ürünler arasımda GM-Eticaret, GM-Bayi yönetim, GM-Restaurant ve Sektöre Özel B2B Bayi Paneli yer alıyor. İşletmeler için makul bütçelerle, efektif sonuç alınabilecek yazılım çözümleri sunan ajans, ihtiyaçlara hitap eden çözümler sunuyor.

Markalara hangi hizmetler veriliyor?

Sefa Göksoy’un kurucusu olduğu Göksoy Medya, hemen her sektörden binlerce marka için web tasarım ve yazılım alanında önemli hizmetler sağlıyor. Ajansın ana hizmet alanları şu şekilde:

  • Tahsilat ve ödeme çözümleri
  • Entegrasyon çözümleri
  • Mobil uygulama yazılımı
  • Web yazılım çözümleri
  • Proje planlama ve yazılım geliştirme

İşletmelere uygun maliyetle profesyonel yazılımları çözümleri sunan ajans, hizmet sonrası desteğiyle de ön plana çıkıyor. Yazılım proje geliştirme sürecinde ya da yazılım programları satın alındığında, yaşanabilecek tüm teknik problemle Göksoy Medya’nın profesyonel ekibi tarafından en kısa süre içinde çözülüyor.

Sefa Göksoy: ’İşletmeler e-ihracat çözümlerimizle dünyaya açılıyor’

Göksoy Ajans’ın kurucusu yazılımcı Sefa Göksoy, markaların ihtiyaç duydukları yenilikçi yazılım çözümlerini sunduklarını belirterek şunları söyledi:

“Türkiye’de dijital hizmetler, dünyayla aynı hızda, hatta daha yüksek bir seviyede çeşitleniyor. E-ticarete yönelik ilgi çok yüksek. Trendyol gibi pazar yerlerinde 500 bine yakın mağaza e-ticaret yaparken, kendi e-ticaret sitesi olan işletme sayısı 40 bin bile değil. Bu da sektörün durumunu gösteriyor. Son yıllarda özellikle yurt dışına satış yapmayı hedefleyen girişimciler, e-ihracat süreçleri için bizimle çalışıyor. Muhasebe, ERP ve CRM entegrasyonlarımızla girişimciler ve KOBİ’ler için fark yaratacak çözümler sunuyoruz.”

İstanbul ve Çorum ofisleri üzerinden tüm Türkiye’ye hatta yurt dışına yazılım çözümleri sunan Göksoy Medya, 2008 yılından bu yana 5 binden fazla markanın çözüm ortağı oldu. Kurumsal yazılım ajansı dijital dönüşümün parçası olmak isteyen markalara profesyonel yazılım hizmeti sağlamayı sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı