Müzik Evinde'nin bu haftaki konuğu Kahraman Sivri ve Selen Görgüzel oldu

Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya ile Müzik Evinde her hafta birbirinden özel konuklar yer alıyor.

Dream Türk TV’nin sevilen programı Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya ile Müzik Evinde’nin bu haftaki konuğu Kahraman Sivri ve Selen Görgüzel oldu.

 

Birbirlerinden haberleri olmadan programa çıktılar

Sertaç Akkaya’nın formatını oluşturduğu Sea Production’un yapımcılığını üstlendiği Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya’nın sunduğu bol müzikli ve bol kahkahalı program Müzik Evinde birbirinden özel konuklarıyla her hafta sevenlerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. 9. Bölümde, mesleğine 35 yılını veren usta oyuncu Kahraman Sivri ve sesi kadar oyunculuğu ile de gündemden düşmeyen başarılı isim Selen Görgüzel konuk oldu. Birbirlerinden habersiz programa gelen iki konuğun gerçekte de kuzen oldukları ortay açıktı. İki kuzenin keyifli sohbeti izleyen herkesi kahkahaya boğdu.

 

‘Bana hem âşık oluyorlar hem de korkuyorlar’

Yaptığı işler kadar özel hayatıyla da gündemden düşmeyen Selen Görgüzel, özel hayatıyla ilgili konuştu. Görgüzel, “Benden korkuyorlar. Hem âşık oluyorlar hem de korkuyorlar. Benim enerjim yanlış anlaşılıyor ve yorucu olarak görülüyor. Enerjim kabıma sığmıyor. Herkesin hayatını bir tane Selan gerekiyor gam yok keder yok” dedi.

 

‘Detone olmadım’

Geçtiğimiz yıllarda sahnede detone olduğu haberleri ile ilgilide konuşan Selen Görgüzel, “Bir gün sahnede Kayahan’ın şarkısını okuyorum. Birisi çekmiş ve yavaş çekimde yayınlamış ve altına yazmış Selen Görgüzel detone oldu nasıl buldunuz diye. Yayınladığı videoyu yavaş çekimde yayınladığı için detone gibi duruyor kaldı ki detonede olabilirim. O dönem İbrahim Tatlıses o videoyu izlemiş ve ben bile İbrahim Tatlıses olarak sahnede detone olabilirim bunun kadar normal bir şey yok. Selen hanımın sesiyle oynamışlar bu normal değil gerçekte değil diye açıkladı. Sürekli bu tarz haberlerle uğraşıyorum. Bence başarılıyım iyiyim güzelim pastanın dilimden ziyade yarısını yok edeceğim diye korkuyorlar” dedi.

 

Ayna benden daha değerli

Güzel oyuncu ve şarkıcı, son şarkıcı Umrumda Değil’in klibinde yaşadığı bir hikâyeyi de anlatarak herkesi güldürdü. “Klip gereği bir vitrinin üzerine çıkmam gerekiyordu. Çıktım dans ediyorum ve çıktığım vitrin tarihi eser. Milyon değerinde nerdeyse. Ben dans ettikçe arkasındaki ayna sallanıyor. Ben ekibe düşeceğim yardım edin dediğimde bütün ekip koştu ve aynayı tuttu ben umurlarında olmadım” diyerek klip anısını anlattı.

 

İşini aşkla yapıyor

Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya ile Müzik Evinde’nin diğer bir konuğu ise sanat hayatında 35 yılı geride bırakan usta isim Kahraman Sivri oldu. “Dönem dönem mesleği bırakmayı düşünsem de mesleğim buna izin vermedi. Haftanın 7 günü çalışıyorum ama işimi aşkla yaptığım için hiçbir yorgunluk hissetmiyorum” dedi.

Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya ile Müzik Evinde her Cumartesi saat 21:00’da Dream Türk TV ekranlarında..

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı