Canon'dan modern ofis ve iş yerlerine uygun yeni masaüstü tarayıcısı imageFORMULA DR-S250N

Canon’dan modern ofis ve iş yerlerine uygun yeni masaüstü tarayıcısı imageFORMULA DR-S250N

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, modern iş yerlerine uygun tasarlanan güvenilir, verimli ve kompakt tasarıma sahip olan imageFORMULA DR-S250N masaüstü tarayıcısını kullanıma sunuyor. 

 

İşletmelerde tarama ve günlük operasyonların önemli bir parçası olarak yer alan imageFORMULA DR-S250N, esnek bağlantı seçenekleriyle birçok farklı cihazdan tarama ve belge paylaşımı yaparak kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca güçlü web tarama işlevi sayesinde sürücü veya yazılım kurulumlarından dolayı uzun hazırlama sürelerini ortadan kaldırarak iş akışına hız kazandırıyor.

 

Kullanıcılar mobil cihazlarıyla tarayıcı üzerinde görüntülenen QR kodu tarayıp, tarayıcı tabanlı CaptureOnTouch LITE Web uygulamasına bağlanarak tarayıcıyı kullanıma hazır hale getirebiliyor. imageFORMULA DR-S250N; tablet, bilgisayar, MacBook ve Chromebook dahil olmak üzere birçok cihaza entegre çalışma olanağı ile ofiste veya ortak çalışma alanlarında güçlü tarama özelliklerine erişmek isteyenlere esneklik ve kolaylık sağlıyor. 

 

Cihazın doğrudan tarama işlevi, kullanıcıların bir bilgisayara veya ek tarama yazılımına ihtiyaç duymadan doğrudan tarama gerçekleştirmesine olanak tanıyor. Belgeleri doğrudan e-postaya, paylaşılan klasörlere, Teams veya Slack gibi ortak çalışma platformlarına tek tuş ile tarama emri gönderiyor.

 

Verimliliği ve kaliteyi artıran çözüm

imageFORMULA DR-S250N, yüksek verimlilikte performans gösterirken kaliteli çıktılar elde etmeye devam ediyor. Temaslı Görüntü Sensörleri (CIS) sayesinde kullanıcılar daha keskin görüntü, daha az bozulma ve daha iyi metin okunabilirliği avantajlarından yararlanıyor. Belge tarama işlemi ardından Optik Karakter Tanıma (OCR) ile belge paylaşımı yapılabilmesi için düzenleme, arama ve dosyalar oluşturulabiliyor. Gerçek boyutuna uygun belge, makbuz, kartvizit, pasaport ve birçok farklı belge türüyle uyumlu imageFORMULA DR-S250N, farklı ofis görevlerini kolaylaştırıyor. 

 

Belge güvenliğini kolaylaştırın

imageFORMULA DR-S250N, taranan belgelerin tarayıcıda kalmadığından emin olmanızı sağlayarak ağ sınırındaki güvenliği ile cihazın gizli verilerinin sızma riskini minimuma indiriyor. Bu sayede BT güvenliğini koruyor. 

 

Sürdürülebilirlik göz önünde tutularak tasarlandı

Üretim aşamasında yenilenebilir güneş enerjisi kullanıldığı gibi ambalajının yeniden kullanılabilir ve biyolojik olarak parçalanabilir özelliklere sahip olmasıyla sürdürülebilirliği göz önünde bulunduruluyor. Cihazın yapımında dayanıklı bileşenler ve daha uzun ömürlü geri dönüştürülmüş plastikler de kullanılıyor. Yalnızca 3,4 kg ağırlığında olması, nakliye sırasında oluşan çevresel etkileri de minimuma indiriliyor.

 

 

imageFORMULA DR-S250N hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı